.
.
.

1999 Yılında Mehmet ÇALIŞ tarafından kurulan ÇALIŞANLAR MAKİNA bir şahıs firması olarak kurulup, kuruluşundan bu güne, makina yan sanayi sektöründe faaliyet göstermektedir.

On senelik deneyim süreci içerisinde her geçen gün kapasitesini yükseltmek için çabalıyan firmamız; kaliteli hizmet anlayışını kendisine prensip edinmiş, iş gücünü uzman personel eğitimiyle oluşturmuş ve sektöründe ön sıralara gelmek için ful kapasiteyle çalışmalarını sürdürmüştür.

ÇALIŞANLAR MAKİNA Yan Sanayi 800 m kapalı alanda kurulan, genel anlamda dış pazar ağırlıklı çalışan imalatçı bir kuruluştur. Çeşitli Oto Yedek Parçaları, Metal Parçaları, Metal Kasa ve Konteynır İmalatı, Otomotiv Yan Sanayi ve Tarım Makinaları Yan Sanayi ürünlerinin imalatı konularında faaliyet göstermektedir.

Firmamız ileri teknoloji, güçlü insan kaynakları ile profesyonel anlamda kalite ve başarıya ulaşmak amacıyla ihracat kapasitesini arttırmaya, imalat kapasitesini yükseltmeye yönelik çalışmalarını her geçen gün başarıyla sonuçlandırmaktadır.

ÇALIŞANLAR MAKİNA Yan Sanayi, kuruluşundan bu güne; en iyi fiyatla müşterilerine zamanında en iyi hizmeti sunma ilkesiyle, deneyimlerini sağlam dostluklara, mutlu müşterilere dönüştürmektedir.

ÇALIŞANLAR MAKİNA Yan Sanayi, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla, yarınları karşılamaya emin adımlarla ilerlemektedir.

HEDEFİMİZ ; hem yurt içinde, hem de yurt dışındaki pazar paylarımızı olabildiğince genişletmek, müşteri odaklı yaklaşımlarımızı daima en önde tutarak ve daha ileriye taşıyarak, sağlanabilir en iyi hizmeti sunmak ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımaktır.   

   
.

Copyright 2009 © ÇALIŞANLAR MAKİNA YAN SANAYi

Bu Web Sitesine Giriş Yapan Kişi ve Kurumlar Sınırlı Sorumluluk Beyanını  Okumuş ve Kabul Etmiş Sayılırlar....

.